Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podkarpackie tez leży, dzisiaj nic sie nie udało zrobic? serwery przeciązone ha smiech na sali , przecież z góry było wiadomo ile urzadzeń będzie sie łączyc z serwerami i tyle się łączy ani więcej ani mniej, więc o co chodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Podlasiu udało mi się wczoraj w nocy ok 2 zrobić synchronizacje mam punkty adresowe ale jak rozmawiałem z pania z gminy są to stare punkty bez poprawek które nanosili oni w gminie a na dodatek do połowy swoich obwodów spisowych nie mam map GPS a pozostałe są tak nie wyraźne że nawet ciężko dopatrzyć się jakiegokolwiek budynku po przybliżeniu; i lider powiedział mi dziś aby dać sobie spokój z obchodem na dziś i nie robić żadnych synchronizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małopolskie również leży! Nie mozna nawet ściągnąć aktualizacji ani synchronizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udało mi się zrobić synchronizację ale punktów i tak nie ma, także chyba trzeba sobie na dziś odpuścić, rano wstanie nowy dzień oby lepszy dla rachmistrzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w łódzkim do tej pory nie można pobrać punktów adresowych. Robiąc synchronizację wyświetla się komunikat: WYSTĄPIŁ BŁĄD 503. BŁĄD KOMUNIKACJI Z SERWEREM ADYS. Chce tylko wspomnieć, że jest godzina 20:04.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi po calym dniu prob (nie przesadzajac ze 100) w koncu sie udalo o 19, tylko jeden maly problem widze ze punkty ktore sa naniesione na mape nijak sie maja do faktycznych adresow, skad ten wniosek? otoz chyba wiem w ktorym miejscu moi sasiedzi mieszkaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, ile zarobimy netto za gospodarstwo w spisie rolnym i za obchód przedspisowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo to za obchód przedspis 500 zł a za pojedyncze gospodarstwo czyli dobrze wypełnioną ankietę 35 zł, wszystko oczywiście brutto niestety, czyli w rzeczywistości sporo mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem rachmistrzem i mam podobne problemy, nie idzie w ogóle zaktualizować oprogramowania do wersji ostatecznej żeby przejść z tej testowej na tą przeznaczoną na obchód przed spisowy, nie mówiąc już o tym że nie można dokonać synchronizacji, żeby pobrać punkty adresowe. Totalna porażka z tymi terminalami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
na Podlasiu udało mi się wczoraj w nocy ok 2 zrobić synchronizacje mam punkty adresowe ale jak rozmawiałem z pania z gminy są to stare punkty bez poprawek które nanosili oni w gminie a na dodatek do połowy swoich obwodów spisowych nie mam map GPS a pozostałe są tak nie wyraźne że nawet ciężko dopatrzyć się jakiegokolwiek budynku po przybliżeniu; i lider powiedział mi dziś aby dać sobie spokój z obchodem na dziś i nie robić żadnych synchronizacji
mam tą samą sytuacje, mam adresy, które nie pokrywają się z rzeczywistymi, wieczorem sprawdziłem ok 10 mieszkań z czego połowa miała inny nr, kilku w ogóle nie było itd itp czyli dane nie pokrywają się z tymi które powinny być od gminy, poza tym moja mapa jest albo niewyraźna albo wcale jej nie ma... tylko szare tło i stawiałem chorągiewki "byle gdzie ", bo widziałem tylko szare tło i moją pozycję. po 2 godzinach męczarni dałem spokój ze spisem, synchronizację robię kilkanaście razy na godzinę od godziny 8.00, w chwili kiedy piszę ten post jest godzina 21.18 a mi tylko raz udało sie zrobić tą synchronizację...łatwo policzyć że próbowałem może kilkaset razy... może 200 może 300 raz pojawia się błąd 4, potem błąd 504, 503 , czasami urządzenie całkowicie sie zawiesza i trzeba je resetować. czyli krótko mówiąc : jedna wielka KLAPA !!! śmiech na sali... PORAŻKA, zmarnowałem cały dzień, zrobiłem 50 km na nic ! ps. zapomniałem dodać że mapę czytelną mam w obwodzie gdzie nie mam spisu...a tam gdzie mam jest tak jak pisałem - nieczytelna lub wcale jej nie ma pozdrowienia dla GUS i twórców oprogramowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unikajcie resetu urządzenia. Czekajcie do skutku, bo po resecie mogą zniknąć wszystkie wprowadzone dane. Dzisiaj ani razu nie dało się zsynchronizować, ale spis ogólnie udany. Co do danych z gminy, to pracowałem nad aktualizacją. Mapy wcale nie ruszaliśmy (tak jak w większości kraju), bo dane były tragiczne, poza tym w 2 tygodnie trzeba było sprawdzić 2500 gospodarstw, które też były tragicznie opisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a u mnie zadziałało Przed chwilą udała się pełna synchronizacja i mam punkty adresowe, do tego PRAWIDŁOWO naniesione, wprawdzie wygląda na to że są to tylko gospodarstwa ponad 1ha, ale zawsze mogę jutro ruszyć w teren O ile nic się nie zmieni... Pozdrawiam z Kujawsko-Pomorskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem ciekaw kto mi odda 16zł, które wydałem stojąc w jakims zadupiu, nie wiedzac co sie dzieje i probujac poprzez biura numerow ustalic jakiekolwiek kontaktowe nry... do UM dzwonilem, na nim samym stracilem z 10zl - facet z portierni szukal kogokolwiek od spisu - nie bylo ani jednej duszy... a co najlepsze - numer do lokalnego oddzialu GUS otrzymalem dopiero, gdy zadzwonilem na Biuro nr sieci orange... zenada po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Hej, a u mnie zadziałało Przed chwilą udała się pełna synchronizacja i mam punkty adresowe, do tego PRAWIDŁOWO naniesione, wprawdzie wygląda na to że są to tylko gospodarstwa ponad 1ha, ale zawsze mogę jutro ruszyć w teren O ile nic się nie zmieni... Pozdrawiam z Kujawsko-Pomorskiego!
mi sie tez udala aktualizacja, mape mam w miare wyrazna ale gdzies z przed ja wiem 5-6 lat (widze jak na mojej dzialce bylo jeszcze pare rzeczy) ale! punkty ktore mam na mapie nie zgadzaja sie z ulicami, chyba wiem gdzie jest jaka ulica i sie one nie zgadzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz_lubelskie napisał:
mi sie tez udala aktualizacja, mape mam w miare wyrazna ale gdzies z przed ja wiem 5-6 lat (widze jak na mojej dzialce bylo jeszcze pare rzeczy) ale! punkty ktore mam na mapie nie zgadzaja sie z ulicami, chyba wiem gdzie jest jaka ulica i sie one nie zgadzaja
Uważam, ze to zależy od tego, jak w gminie podeszli do weryfikacji wcześniej otrzymanych adresów - z tego co wiem to u mnie naprawdę się postarali - i jest efekt - wszystko się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Uważam, ze to zależy od tego, jak w gminie podeszli do weryfikacji wcześniej otrzymanych adresów - z tego co wiem to u mnie naprawdę się postarali - i jest efekt - wszystko się zgadza
Uwierz, że też się staraliśmy, ale niektórych rzeczy przeskoczyć się nie dało, a po 12 godzinnym siedzeniu przed komputerem świra zaczynaliśmy dostawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Uwierz, że też się staraliśmy, ale niektórych rzeczy przeskoczyć się nie dało, a po 12 godzinnym siedzeniu przed komputerem świra zaczynaliśmy dostawać.
Szacunek - podobno to była tytaniczna praca (w dodatku liderzy chyba niezbyt wielkie wynagrodzenie za to dostaną).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz lepiej lokalizacje wskazuje mi google maps niz ta mapa ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Szacunek - podobno to była tytaniczna praca (w dodatku liderzy chyba niezbyt wielkie wynagrodzenie za to dostaną).
liderzy to grubą kasę przez pół roku biorą i jeszcze z puli nagród wezmą, najmniej a najwięcej się orobią to właśnie rachmistrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKTUALIZOWAĆ TO GUS'OWSKIE OPROGRAMOWANIE I WYKONAĆ SYNCHRONIZACJE TO TERAZ PRAWIE JAK TRAFIĆ SZÓSTKĘ W TOTKA. TRZEBA MIEĆ DUŻO SZCZĘŚCIA I SAMOZAPARCIA. JEDNAK PRAWIE ROBI RÓŻNICE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 247

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...